Zaznacz stronę

Poproś o więcej informacji na temat rozwiązań firmy Quest Software

Rozwiązania Quest Software dedykowane dla administratorów, działów bezpieczeństwa oraz dla managerów IT m.in. do audytu zmian, odzyskiwania kompletnego środowiska Active Directory, raportowania dostępów użytkowników do zasobów w czasie rzeczywistym oraz do wskazywania szczególnie narażonych miejsc w środowisku Microsoft. Aplikacje firmy Quest pozwalają na proaktywne zabezpieczenie krytycznych obiektów MS Active Directory, skrzynek pocztowych MS Exchange oraz plików i folderów MS Windows.

Change Auditor

rozwiązanie do audytu zmian w środowisku IT, które w czasie rzeczywistym wykrywa i diagnozuje naruszenia polityk bezpieczeństwa. Zabezpiecza przed wprowadzeniem niewłaściwych zmian, które mogą spowodować wystąpienie luk w zabezpieczeniach lub niedostępność zasobów oraz dodatkowo dostarcza predefiniowane raporty.

Recovery Manager

rozwiązanie do odzyskiwania środowiska Active Directory, które umożliwia przywrócenia wszystkich serwerów domeny AD z jednego miejsca, testowanie poprawności odtworzenia domeny, a także wykonywanie kopii zapasowej i przywracanie obiektów z dokładnością do pojedynczych atrybutów w trybie online, bez konieczności restartowania serwera.

Reporter

zapewnia szczegółowe raportowanie środowiska AD: gromadzi, przechowuje i raportuje dane, które są potrzebne do oceny bezpieczeństwa, analizy środowiska Active Directory z uwzględnieniem historycznych zmian w konfiguracji.

Migration Manager

Migration Manager, On Demand Migration – rozwiązania do prostych i bezpiecznych migracji, między innymi do Office 365 oraz pomiędzy tenantami tej platformy.

NEW

Security Guardian

nowe rozwiązanie zaprojektowane w celu zmniejszenia ryzyka ataków. Wskazuje miejsca w Active Directory wymagające szczególnych zabezpieczeń oraz alarmuje czy środowisko te jest narażone oraz podpowiada w jaki sposób rozwiązać wykryte problemy.

    Wyślij prośbę w sprawie kontaktu na temat rozwiązań firmy Quest Software


    Pola oznaczone znakiem * są wymagane

    Greeneris jest oficjalnym dystrybutorem rozwiązań firmy Quest Software Polsce