Wypróbuj Workspace ONE przez 30 dni

Zarządzaj urządzeniami mobilnymi w firmie z Android, Windows 10, iOS i macOS w nowoczesny i innowacyjny sposób

W celu utworzenia środowiska testowego prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Na podany adres email w formularzu otrzymają Państwo dostęp do konta My VMware. Następnie zostanie przesłany link aktywacyjny oraz otrzymają Państwo informacje o środowisku Workspace ONE i dane uwierzytelniające.

Jeśli nie otrzymasz danych rejestracyjnych My VMware w ciągu 72 godzin, skontaktuj się z nami.

Certyfikowany partner VMware

Greeneris posiada certyfikaty potwierdzające profesjonalizm naszych inżynierów w zakresie projektowania, integracji i obsługi rozwiązań VMware.

Greeneris Certified Premier Partner KnowBe4

VMware Certified Advanced Professional – Desktop and Mobility Design

Certyfikacja VCAP-DTM Design potwierdza, że certyfikowana osoba jest zdolna do projektowania i integrowania dużych środowisk Vmware Horizon 7. Ten uznawany w branży certyfikat umacnia pozycję na rynku wśród innych specjalistów i dowodzi o głębokim zrozumieniu zasad i metodologii projektowania środowisk dla desktop-ów i mobilności.

Greeneris Certified Premier Partner KnowBe4

VMware Certified Master Specialist – Digital Workspace

Architekt, który posiada certyfikat VMware Certified Master Specialist – Digital Worksace, wie, jak planować, projektować, obsługiwać i rozwiązywać problemy w złożonych środowiskach Workspace ONE. Certyfikacja ta potwierdza dogłębną znajomość zarządzania urządzeniami, aplikacji wirtualnych, dystrybucji aplikacji, zewnętrznych dostawców tożsamości i wieloczynnikowych rozwiązań uwierzytelniania. Certyfikowany specjalista może planować i integrować Workspace ONE ze środowiskiem klienta zarówno w lokalnym Data Center jak i chmurze.

Aby uzyskać ten certyfikat oprócz zdania egzaminu VCP-DW trzeba uzyskać certyfikację VMware Workspace ONE Unified Endpoint Management Specialist, oraz VMware Workspace ONE Advanced Integration and Design Specialist.

    Prośba o demo


    Pola oznaczone znakiem * są wymagane

    Skontaktuj się z nami biuro@greeneris.com | tel. +48 22 439 03 20
    lub napisz poprzez formularz kontaktowy